Volejte: 608 826 068, info@triple.cz

Dále nabízíme

Internetové vychytávky

Internetové vychytávky

Nadstandardní rychlosti a vyhrazené připojení - pro náročnější zákazníky nabízíme připojení k internetu přes vyhrazenou linku, pevně stanovenou a garantovanou rychlostí, bez agregace a datových limitů. Spoje jsou pak realizovány technologií 5,4 GHz, 10,5 GHz podle náročnosti a požadavků klienta.

Virtuální privátní síť (VPN) - virtuální privátní síť umožňuje šifrovaný a zabezpečený přístup do sítě nebo počítače. VPN poskytuje efektivní a levný způsob, jak zůstat v kontaktu se svým počítačem (sítí) i mimo domov.

Pevná veřejná IP adresa

Webhosting

Webhosting

Registrace webových domén - zaregitrujeme pro Vás domény CZ, EU, generické domény COM, NET apod., ale také nadnárodní domény.

Webhostingové služby - webhosting šitý na míru, vše v jednom balíčku bez zbytečného doobjednávání, možnost neomezeného datového limitu, vyžádejte si konkrétní nabídku.

E-mailové služby - neomezený počet e-mailových schránek k Vaší doméně, možnost neomezeného datového limitu.

Webdesign

Webdesign

Vytvoříme Vám moderní a levné, ale přitom kvalitní, profesionální, přístupné, validní a standardům odpovídající webové stránky pro privátní i komerční sféru. Neváhejte nás kontaktovat s Vašimi požadavky nezávaznou poptávkou. Obratem Vám vyhotovíme předběžnou cenovou kalkulaci kompletní dodávky Vaší webové prezentace.

Prodej a servis IT a PC techniky

Prodejem, ale také kompletním servisem veškeré výpočetní techniky se zabýváme již řadu let. Jsme partnerem několika sítí velkoocbhodních prodejců, proto svým zákazníkům můžeme nabídnout velmi zajímavé ceny. Provádíme instalace a reinstalace PC, poradenství v oblasti sítí a datové komunikace a další služby v oboru výpočetní techniky.